Results for category "Kwiaty na ślub"

Kwiaty na ślub kumpla

Wspaniały bukiet kwiatów od dawna uznawany jest za zwyczajowy i klasyczny prezent ślubny, ale rzadko, goście przywiązują wagę do zawartości takiej kompozycji. Często się zdarza, że zakupu kwiatów dokonuje się w ostatniej chwili, bacząc tylko na jego strojność a nie przesłanie, jaki żywe rośliny niosą ze sobą. Ale wybierając kwiaty na ślub kumpla lepiej zdać się na florystów, którzy podpowiedzą, jaki skład bukietu będzie najbardziej odpowiedni. Przecież to dla nowożeńców wyjątkowe święto i zasługują na specjalny prezent. Który bukiet wybrać, aby zachować wspaniałą tradycję i pogratulować za pomocą kompozycji kwiatowej?

Jakie przynieść kwiaty na ślub kumpla?

Kumple są ważni w życiu każdego mężczyzny, to z nimi przeżywa różne przygody, imprezuje, zawsze może się wygadać i liczyć na jakąś radę. Dlatego wybierając kwiaty na ślub kumpla, powinny one powiedzieć, że wręczający cieszy się z jego szczęścia. Jeśli kumpel będzie chciał zrobić wrażenie na nowożeńcach i zebranych gościach weselnych, będzie musiał się skupić na ich prawidłowej kompozycji i poznać symbolikę kwiatów. Przy wyborze bukietu na ślub kumpla należy wziąć pod uwagę porę roku. Latem będą pięknie wyglądać bukiety składające się z lilii, piwonii a wiosną z konwalii, orchidei, bzów.

Róża jest od zawsze związana z obchodami ślubu, ponieważ jest symbolem wiecznej miłości i piękna. Pragnąc obdarować nowożeńców można postawić na klasykę, wszystkie kobiety kochają róże o delikatnych pastelowych kolorach. Bukiet na ślub kumpla nie musi być surowy, można zadbać o jego efektowną dekorację. Kompozycja ozdobiona gałązkami kwitnącego bzu, wiciokrzewu lub jaśminu, przyniesie szczęście nowożeńcom.

Czy wypada przynieść kwiaty polne na ślub kumpla?

W dawnych czasach na wesele przynoszono tylko kwiaty polne, nowożeńcy cieszyli się z bukietu składającego się ze stokrotek, chabrów i niezapominajek. Uosabiały wzajemną miłość i czułość młodej pary. Nowatorska i wyjątkowa kompozycja na ślub kumpla może składać się z konwalii, te piękne wiosenne kwiaty nie tylko zachwycają, ale służą także, jako znak wierności małżeńskiej i szczęścia. Słuchając wskazówek florystów można zdecydować się niezwykle ekskluzywne lilie, które każdego zachwycają swoim pięknem i elegancją, a są symbolem dobrobytu. Z ich użyciem na pewno powstanie wyrafinowany bukiet pełen uroku i zapachu.

Storczyki zachwycają każdą płeć, więc jeżeli ktoś chce kupić najpiękniejsze kwiaty na ślub kumpla może pokusić się o bukiet pełen przepięknych orchidei. Będzie on wyglądał bardzo romantycznie i elegancko. Ale kto powiedział, że trzeba poprzestać na bukiecie, z którego najbardziej ucieszy się panna młoda. Można do kwiatów dołączyć kosz upominkowy z pyszną kawą, słodyczami, przekąskami. Może on posłużyć, jako uzupełnienie zaopatrzenia na miesiąc miodowy.

Doskonałym prezentem ślubnym będą takie gatunki kwiatów jak: tulipany, żonkile i hiacynty. Subtelne jaskry i bratki coraz częściej służą do tworzenia kompozycji na ślub znajomych. Są one symbolami wiecznej młodości. Kupując kwiaty na ślub kumpla, trzeba także mieć na uwadze jego żonę, która dzięki takim prezentom czuje się wyjątkowo w tym wzruszającym dniu.